Chcete připravit svým přátelům, zaměstnancům či podpůrcům a jejich dětem nezapomenutelný zážitek?

A co takhle uspořádat pro ně cestu za pokladem v pohádkovém lese? Využijte služeb firmy Velká dobrodružství a zažijte spoustu zábavy! Firma Velká dobrodružství se zaměřuje na neokoukané a originální volnočasové aktivity pro rodiče s dětmi. Dobrodružství v pohádkovém lese může být unikátní a nezapomenutelnou oslavou třeba Dne dětí, výroční slavnosti města nebo narozenin, případně jako věrnostní službu velkým firmám či politikům a politickým stranám.

Máme připraveno několik odlišných verzí cesty za pokladem v pohádkovém lese. Máte-li o pohádkový les zájem, nejlépe uděláte, když nás kontaktujete a sdělíte nám své možnosti a požadavky, abychom společně mohli všechny aspekty dobrodružství v pohádkovém lese vymyslet a vyladit k dokonalosti. Zajímat nás bude samozřejmě především kdy a kde chcete cestu za pokladem v pohádkovém lese uspořádat a kolik dětí na akci očekáváte, je ale potřeba domluvit i formu financování (zda akci hradíte vy, nebo se bude vybírat vstupné), celkovou cenu akce se zapracováním vašich požadavků, zajištění cen do jednotlivých soutěží a závěrečného pokladu, a případný doplňující program pohádkového lesa či jiné atrakce (skákací hrady, jízdy na koních nebo ponících a podobné), které na akci plánujete.

Pohádkový les jsme pro vás po předchozí domluvě schopni postavit na jakémkoliv místě v České republice. Děti v doprovodu svých rodičů zažijí skutečně kouzelné dobrodružství, na které budou vzpomínat ještě dlouhou dobu. Nemusíte se obávat laciných efektů, nudných úkolů a otrávených organizátorů a účinkujících – v pohádkovém lese vám budou čekat herci ve velkolepých kostýmech, a u plnění úkolů se jistě budou dobře bavit děti i rodiče.

Vždyť kdo by nechtěl, alespoň na chvíli, žít v pohádce…