Několik základních parametrů pro správný výběr!

Když se rozhodnete pro zakoupení 3D tiskárny, musíte si samozřejmě správně vybrat. Mezi nejdůležitější faktory samozřejmě patří cena, kvalita tisku, velikost tiskové plochy a hlučnost vybíraného produktu při práci. Na co se ale zaměřit dál?
Rychlost
I když to nemusí být to nejdůležitější, je to jedním z faktorů, který může vaše rozhodnutí změnit. Třeba si myslíte, že potřebujete podle parametrů tu šíleně drahou věc, která tiskne v maximální rychlosti nejrychleji ze všech, ze kterých vybíráte. Ale obvykle to vlastně není ukazatel kvality, protěže často se stává, že produkty vyrobené rychle nebývají pak kvalitní a nemohou být použitelné. Lepší je tedy investovat do takového stroje, který nemá maximální rychlost, ale bude tvořit kvalitní výrobky.
Barvy a materiály
Toto nebývá také nejdůležitějším parametrem, ale může se stát, že i pro vás bude důležité v budoucnosti, abyste mohli mít výrobky dvou barev nebo dokonce dvou materiálů. I když se bez více barev obejdete, už se nemusíte obejít například bez dvou materiálů, přičemž každý bude vykazovat jiné vlastnosti!